קצת עלינו

סטודיו לכלות באווירת וינטג' חמה ואינטימית, יחס אישי לכל כלה- אנחנו נותנות הזדמנות לכל אחת שנכנסת להרגיש אחת והיחידה במינה. הוקמנו למטרה לשמח כלות ולעזור להן למצוא שמלת חלומות במחיר שמתאים לכיס, מבלי להתפשר. כל השמלות שלנו חדשות ולמכירה -שמלות איכותיות ומושקעות של מעצבים ידועים בחו"ל. אנחנו מציעות מגוון אפשרויות בין זו הזמנה אישית לפי מידות ובין אם זו רכישה במקום של שמלה קיימת. דגמים הכי חדשים, שמלות נדירות, אביזרים לכלות, יחס הכי חם ומחיר שפוי- כל זה אצלינו בחבילה מנצחת!!!.


Multipurpose

אצלנו תיהני מכל היתרונות הבאים:

  • מחירים אטרקטיביים
  • ₪ 2,000 עד ₪ 6,000 בלבד, כל השמלות חדשות לגמרי, ואף אחת לא לבשה אותן לפנייך!
  • במקום יש שמלות כלה בטווח מידות רחב: ממידה 34 ועד מידה 44
  • שמלה היא ייחודית, ואין עוד כלה בארץ בדיוק עם אותה שמלה כמו שלך!
  • ניתן להזמין במיוחד עבורך שמלה מעוצבת מחו"ל

סיפור אישי

הסיפור הוא כזה. לפני כמה שנים קיבלתי הצעת נשואין מגבר נאה. הייתי מאושרת ומאוד שמחה שאני סוף סוף כלה. אז עוד לא ידעתי מה מצפה לי.... כל ההכנות, חיפושים, אולם, שמלות, נעליים, איפור, שיער ולשלם, לשלם, לשלם!!!


בתור בחורה שעלתה לארץ ב2011 הסיפור של החתונה בישראל היה לגמרי חדש. לא תיארתי לעצמי שהכל כל כך קשה ויקר. כל מקום שהגעתי אחרי מילה כלה מחירים עלו ועלו משמעותית. עד אז לא ידעתי שלהיות כלה זה סוג של עונש כי שוק החתונות עושה מה שהוא רוצה ואין כל כך ברירה. לא הסתדר לי בראש למה אי אפשר לבוא ולקנות שמלה חדשה במחיר סביר? למה שמלה להשכרה לערב 1 עולה עשרות אלפי שקלים? ואם אני לא יכולה להרשות לעצמי ללכת ולתפור שמלה חדשה אצל מעצב אזי אצטרך למצוא שמלה יד שניה או שלישית במקרה הטוב באיזה יריד וגם אשלם פי שתיים ממה ששמלה חדשה עולה בחו"ל.


אני לא באה בטענות למעצבים ולא הולכת להתחרות איתם, אני רוצה שלכל כלה תהיה אופציה לקנות שמלה חדשה במחיר שמתאים לכיס שלה, לשמור אותה לבת שלה או למכור לחברה, להשאיר אותה למזכרת או לקפוץ איתה לים אחרי החתונה. כך נולד הרעיון- יבוא אישי של שמלות כלה איכותיות ובמחיר שפוי.


תמיד התחברתי לתחום האופנה אך אף פעם לא היה אומץ לקחת את כל האהבה שלי לתחום הסטיילינג והאופנה ולהפוך אותה למקצוע ולעיסוק העיקרי שלי. כאן קיבלתי תמיכה מחמותי שעזרה ולקחה חלק ביוזמה לפתיחת העסק והפכה להיות השותפה שלי.


Multipurpose

העסק המשפחתי הפך להצלחה גדולה: השמועה על שמלות הכלה המעוצבות התחילה לרוץ בפייסבוק כמו אש בשדה קוצים, ולקוחה הביאה חברה, שהביאו עוד חברה ועוד חברה... ובלי עין הרע, העסק זוכה להצלחה רבה, וממשיך ליצור שיתופי פעולה עם הרבה מעצבים ידועים בחו"ל ולשמח כלות רבות שמגיעות לחנות מכל הארץ.


Multipurpose

ועכשיו זה הזמן להגשים את החלום שלך!

גם את חושבת שלא צריך להשקיע כמה משכורות בשמלת כלה, אבל עדיין חולמת לקנות שמלת כלה מעוצבת? הגעת למקום הנכון.


Multipurpose